Sepetiniz
Sepetiniz Boş!

Turkcell Mobil Ödeme

Yazıcı UyumluArkadaşıma gönder
Turkcell Mobil Ödeme

TURKCELL ile bağlan Gamesilk'e

Yine Gamesilk ve yine Türkiye’de bir ilk! Türkiye'nin lider GSM operatörlerinden TURKCELL ile Türkiye'nin lider E-pin dağıtımcısı Gamesilk Mobil Ödeme için anlaşma imzalamış bulunmaktadır. Artık Milyonlarca TURKCELL'li SMS ile Gamesilk üzerinden epin alabilecek!

Milyonlarca Abone Sayısıyla Türkiye’nin en büyük GSM Operatörlerinden TURKCELL ile uzun zamandır yaptığımız görüşmeler sonucunda, TURKCELL Mobil ödeme konusunda anlaşma sağlandı.Artık tüm müşterilerimiz sitemizden direk TURKCELL Mobil Ödemeyi kullanarak ödeme yapabilirler. 

TURKCELL Mobil Ödeme, maximum 200 TL ye kadar ödeme yapmanızı sağlar.  

Mobil ödeme ile alınan ürünlerde operatörler toplam fiyat üzerinden %40 komisyon kesmektedirler. Sitemizdeki fiyatlar sadece nakit ödeme yapılması halinde ürün satış fiyatlarıdır. Kesinlikle mobil ödeme fiyatı değildir. Bir ürünün Mobil Ödeme fiyatını öğrenmek için, ürünün sitemizdeki nakit fiyatını 1.7 ile çarparsanız Mobil Ödeme fiyatını bulursunuz. Örneğin :

Ürün Nakit Fiyatı 10 TL olsun. Operatörler %40 komisyon kestiği için, elimize geçen net tutarın 10 TL ye denk gelmesi için, net ürün fiyatının 1,7 ile çarpılması gerekir :

10 TL X 1,7 = 17 TL  Mobil Ödeme Fiyatı

Operatör komisyonu %40 düşülürse 17 X %40 = 6,8 TL

17 TL - 6,8 TL  = 10,2 TL ye denk gelir. Arada oluşacak bu tür kuruş farkları müşterilerin bakiyesine eklenmektedir.

Mobil Ödeme Nedir ?

Kredi kartı bilgilerinizi paylaşmak istemiyor musunuz?Internet üzerinden yapacağınız alışverişlerde kredi kartı yerine TURKCELL Mobil Ödeme'yi tercih edin.

TURKCELL Mobil Ödeme servisinden tüm TURKCELL aboneleri yararlanabilir. TURKCELL Mobil Ödeme servisini ister internetten alışveriş yaparken, isterseniz SMS göndererek kullanabilirsiniz.Yapılan alışverişin bedeli, faturalı hatlar için TURKCELL faturasına yansır, Türk Liralı hatlarda TL miktarından düşer. SMS gönderebildiğiniz sürece bütün cep telefonlarından mobil ödeme servisini kullanabilirsiniz.

Mobil Ödeme İle Hangi Servisleri Alabilirim ?

TURKCELL Mobil ödeme ile sitemizde bulunan tüm ürünleri TL bakiyeniz ya da TURKCELL'in size tanımladığı ya da tanımlayacağı limitler dahilinde her şeyi alabilirsiniz

Mobil Ödeme Nasıl Kullanılır ?

Sitemizden seçtiğiniz herhangi bir ürünü sepete eklediğinizde sepet ekranı çıkar ve burdan ödeme de hemen altta TURKCELL Mobil Ödeme linkini tıklayarak ya da ödemeye tıklayıp açılan ekranda TURKCELL Mobil Ödemeyi seçerek, TURKCELL Ortak Ödeme sayfasına yönlendirilirsiniz. Ardından çıkan ekranda cep telefonunuzu başına sıfır koymadan yazıp onayladığınızda cep telefonunuza bir onay mesajı gelir, mesajı “ONAY” yazıp cevapladığınızda eğer yeterli bakiyeniz varsa , işlem tamamlanmış olur. Epin kodunuz cep telefonunuza kısa mesaj olarak gelecektir.


http://www.turkcell.com.tr/bireysel/servisler/Sayfalar/turkcellmobilodeme.aspx