Votre Panier
Votre panier est vide

Vodafone Mobil Ödeme

Impression EcranEnvoyer à un ami
Vodafone Mobil Ödeme

VODAFONE ile bağlan Gamesilk'e

Yine VODAFONE  ve yine Türkiye’de bir ilk! Türkiye'nin lider GSM operatörlerinden VODAFONE  ile Türkiye'nin lider E-pin dağıtımcısı Gamesilk Mobil Ödeme için anlaşma imzalamış bulunmaktadır. Artık Milyonlarca VODAFONE 'lu SMS ile Gamesilk üzerinden epin alabilecek!

Milyonlarca Abone Sayısıyla Türkiye’nin en büyük GSM Operatörlerinden VODAFONE  ile uzun zamandır yaptığımız görüşmeler sonucunda, VODAFONE  Mobil ödeme konusunda anlaşma sağlandı.Artık tüm müşterilerimiz sitemizden direk VODAFONE  Mobil Ödemeyi kullanarak ödeme yapabilirler. VODAFONE  Mobil Ödeme, maximum 70 TL ye kadar ödeme yapmanızı sağlar.

VODAFONE L Mobil Ödeme, maximum 70 TL ye kadar ödeme yapmanızı sağlar.

Mobil ödeme ile alınan ürünlerde operatörler toplam fiyat üzerinden %40 komisyon kesmektedirler. Sitemizdeki fiyatlar sadece nakit ödeme yapılması halinde ürün satış fiyatlarıdır. Kesinlikle mobil ödeme fiyatı değildir. Bir ürünün Mobil Ödeme fiyatını öğrenmek için, ürünün sitemizdeki nakit fiyatını 1.7 ile çarparsanız Mobil Ödeme fiyatını bulursunuz. Örneğin :

Ürün Nakit Fiyatı 10 TL olsun. Operatörler %40 komisyon kestiği için, elimize geçen net tutarın 10 TL ye denk gelmesi için, net ürün fiyatının 1,7 ile çarpılması gerekir :

10 TL X 1,7 = 17 TL  Mobil Ödeme Fiyatı

Operatör komisyonu %40 düşülürse 17 X %40 = 6,8 TL

17 TL - 6,8 TL  = 10,2 TL ye denk gelir. Arada oluşacak bu tür kuruş farkları müşterilerin bakiyesine eklenmektedir.

Mobil Ödeme Nedir ?

Kredi kartı bilgilerinizi paylaşmak istemiyor musunuz?Internet üzerinden yapacağınız alışverişlerde kredi kartı yerine VODAFONE  Mobil Ödeme'yi tercih edin.

VODAFONE  Mobil Ödeme servisinden tüm VODAFONE  aboneleri yararlanabilir. VODAFONE  Mobil Ödeme servisini ister internetten alışveriş yaparken, isterseniz SMS göndererek kullanabilirsiniz.Yapılan alışverişin bedeli, faturalı hatlar için VODAFONE  faturasına yansır, Türk Liralı hatlarda TL miktarından düşer. SMS gönderebildiğiniz sürece bütün cep telefonlarından mobil ödeme servisini kullanabilirsiniz.

Mobil Ödeme İle Hangi Servisleri Alabilirim ?

VODAFONE  Mobil ödeme ile sitemizde bulunan tüm ürünleri TL bakiyeniz ya da VODAFONE 'un size tanımladığı ya da tanımlayacağı limitler dahilinde her şeyi alabilirsiniz

Mobil Ödeme Nasıl Kullanılır ?

Sitemizden seçtiğiniz herhangi bir ürünü sepete eklediğinizde sepet ekranı çıkar ve burdan ödeme de hemen altta VODAFONE  Mobil Ödeme linkini tıklayarak ya da ödemeye tıklayıp açılan ekranda VODAFONE  Mobil Ödemeyi seçerek, VODAFONE  Ortak Ödeme sayfasına yönlendirilirsiniz. Ardından çıkan ekranda cep telefonunuzu başına sıfır koymadan yazıp onayladığınızda cep telefonunuza bir onay mesajı gelir, mesajı “ONAY” yazıp cevapladığınızda eğer yeterli bakiyeniz varsa , işlem tamamlanmış olur. Epin kodunuz cep telefonunuza kısa mesaj olarak gelecektir.


http://www.vodafone.com.tr/Servisler/mobil-odeme-servisi.php