Sepetiniz
Sepetiniz Boş!

Knight Cash KESN Kodları Nasıl Yüklenir?

Yazıcı UyumluArkadaşıma gönder

1.Sistemden çekmiş olduğunuz ESN kodlarını yüklemek için oynadığınız servera girmeniz gerekiyor.Power Up Store a girmek için oyun ekranında sol altta görünün "P" harfine basınız.

2. Aşağıdaki gibi bir ekran gelecektir.Eğer knight cash yükleyecekseniz,sağ üstteki "RECHARGE KNİGHT CASH" butonuna basın.

3.Açılan sayfada altta bize "KNİGHT CASH` in ödemesinin nasıl yapılacağı soruluyor.Sistemimizden aldığınız kodlar KESN kodudur.Bu ekranda KESN kısmına tıklıyoruz.

4.KESN kısmına tıkladığımızda aynı ekranda alt kısımda yeni bir menü açılacaktır.Açılan menüden almak istediğiniz KNİGHT CASH paketinin sol tarafındaki yuvarlağı seçip "CHECK OUT" butonuna basın.

5.CHECK OUT butonuna bastıktan sonra tekrar ekran değişecek ve bize kodu girmemizi isteyen pencere açılacaktır.Sistemden almış olduğumuz kodları alttaki ekrana elle yazmamız gerekiyor.Almış olduğumuz ESN kodları ESN CODE ve PASS CODE olarak ikiye ayrılmıştır.Üstteki 7 pencereye ESN CODE kısmını alttaki iki pencereye ise PASS CODE kısmını yazıp SUBMİT butonuna basın.ve sayfanın değişmesini bekleyin.Eğer hata alırsanız kodları doğru girdiğinizden emin olun ve kodları tekrar girin.Eğer yükleme tamamlandı diyor,fakat cashler gelmediyse www.knightonlineworld.com sitesine giriş yaparak durumu "TİCKET" olarak bildirmeniz gerekiyor.Oyun içinde KNİGHT CASH yükleme işlemi bitmiştir.

6.Premium almak için de aynı Şekilde POWER UP STORE a giriyoruz yukarıdan ELİTE CLUP ı seçiyoruz.Oradan almak istediğimiz premium tipini seçip,açılan pencere de ödeme seçeneği olarak KESN seçeneğini seçiyoruz.Çıkan ekranda sitemizden aldığınız ESN kodunu ve ESN şifresini boşluklara yazıp onaylıyoruz.Premium yükleme işlemi bitmiştir.