Metin2 EP Nasıl Yüklenir? Sayfayı YazdırSayfayı Yazdır

Metin2 85,220,800 EP Yüklemesi

Oyunun resmi sitesi olan www.metin2.org adresine giriyoruz.Kullanıcı adımız ve şifremiz ile siteye giriş yapıyoruz.daha sonra sol üst tarafta "ep yükle" butonuna basıyoruz.Karşımıza gelecek olan yeni ekranda ülkeyi sağ üst taraftan "ABD" seçiyoruz.Açılacak olan yeni pencerede bizden aldığımız kuponun değeri kadar ep seçmemizi isteyecektir (75 ep,200 ep,750 ep gibi).
örneğin 85 ep aldınız diyelim,75 ep ye tıklıycaksınız.


Ödeme seçeneği olarak yukarda gördüğünüz gibi " Ulitimate Game Card" ı seçiceksiniz ve ileri ok tuşuyla yeni bi sayfaya yönlendirileceksiniz.
Açılacak olan yeni sayfada "şimdi al " a tıklayacaksınız.
Açılacak olan yeni sayfada "continue" tuşuna basıyoruz.
Açılacak olan yeni sayfada bi form çıkıcak karşınıza resimdede görüldüğü gibiformu hiç boşluk kalmayacak şekilde dolduruyoruz ve aşağısında bulunan "continue" tuşuna basıyoruz.

Karşımıza çıkan ekranda bizden kodu isteyecek ve aldığımız kodu oraya yapıştırıp continue tuşuna basacağız.

Bundan sonraki aşamada bize kodun değerini gösteren bir pencere açılacak onuda continue diyerek geçicez ve ep miz yüklenmiş olacak.

Önemli not:Yukarıda 85 epnin yüklenişi anlatılmıştır.85 ep aldıysanız 75 epyi 220 ep aldıysanız 200 epyi,800 ep aldıysanız 750 ep yi seçiniz.Eğer 220 ep ve 800 ep alıp 85 ep gibi yüklerseniz acountunuza sadece 85 ep gelir.Bu gibi durumlarda şirketimiz sorumlu değildir.Lütfen aldığınız epnin kaç ep olduğuna dikkat edip, onun değeri kadar yükleyiniz.